אודותי

נעים מאוד, שמי עמית אשבל, היוזם והמקים של המקום יחד עם משפחתי המקסימה. אני מטפל מוסמך בעיסוי ומאמין שלכל אחד דרוש זמן איכות עבור עצמו, שלווה ורוגע כדרך חיים.
בעבר הייתי רואה חשבון ולפני כ-15 שנים, מתוך האהבה שלי לקבל עיסוי  החלטתי ללמוד טיפול בעיסוי. לאחר הקורס הראשון הבנתי שזהו יעודי, ושאיפותי להתקדם בתחום גברו. בהמשך המשכתי ללמוד ורכשתי נסיון במגוון שיטות טיפול בעיסוי שאותם אני מיישם היום בטיפולים השונים. הלימוד מעולם לא נפסק, אני ממשיך בלימודים באופן קבוע ונותן למטופלים את השירות המקצועי ביותר תוך שימוש במגוון טכניקות על פי הצורך.
עם הזמן נולד הרעיון של צל הפקאן  לאחר שניתנה לי הזכות לטפל במאות אנשים. בהקשבה לצורכי הלקוחות, חשתי את הצורך לתת את המענה הייחודי והמקורי ולהעניק חוויית טיפול אחרת לגמרי. לכן הקמתי, בחצר הבית שלי, במקום שאני מטפח מאז ילדותי, קליניקה מיוחדת לטיפול בעיסוי שמשמשת גם כספא פרטי ייחודי.
אהבתי לעיסוי בשילוב עם הרצון לגעת באנשים, לעזור להם, לשפר את איכות החיים שלהם ולפתור אותם מכאבים וממוגבלויות תנועה הנובעות משרירים תפוסים, הם שמובילים אותי ומנחים אותי כל הזמן.

כל מטופל שמגיע מקבל את מלא תשומת הלב והפרטיות לה הוא זכאי ולכן מספר הטיפולים שאני עושה ביום מוגבל על מנת לתת לכל אחד ואחת 100% מעצמי.
מכיוון שאני אוהב את מה שאני עושה, ואפשר לומר מכור לטיפול/ לעיסוי,  ומכיוון שהקליניקה שלי היא בחצר המשק שלי, שעות הפעילות שלי גמישות. כמעט בכל יום בשבוע (כולל סופי השבוע) וגם בשעות מאוחרות בערב, אני מטפל, והכל כמובן בהזמנה בתאום מראש.