חבילות ספא

צל הפקאן הינו ספא פרטי ספא פרטי – הראשון מסוגו באזור השרון!
איכות חיים רק עם מי שאוהבים...
ברוכים הבאים לצל הפקאן, ספא בוטיק אשר הוקם במיוחד עבורכם, כי רק אתם שם!
מה זה בעצם ספא פרטי?
במועד שהזמנתם, הקומפלקס כולו יעמוד לרשותכם בלבד, קומפלקס אשר כולל את המרפסת הגדולה והמפנקת ובה הג'קוזי המבעבע רחב הידיים, חדר הטיפולים וחדר הרחצה. 
בכל זמן השהייה תוכלו ליהנות בפרטיות מהשקט מאירוח המותאם אישית על פי בקשתכם.
כשהקמתי את צל הפקאן היה לי חזון, להעניק למטופלים יותר מאשר חוויית ספא שגרתית. עמכם אני שמח לחלוק את החצר הגדולה והמטופחת, סביבה עצי פרי וכמובן, מטע עצי הפקאן סביב הספא.
האווירה הירוקה משרה כבר בכניסה רוגע ושקט שהם מנת חלקם של החיים במושב.
הרעיון שאיגד את כל האפשרויות של המקום הביא אותי לבנות את צל הפקאן כספא פרטי – ספא המשרת אך ורק את המטופלים שהזמינו את המקום לעצמם וכל המתחם כולו עומד לרשותם ולהנאתם.
כשתגיעו, ההירגעות מחיי היומיום העמוסים תתחיל כבר בכניסה, השאירו הכול מאחוריכם, היכנסו לחצר, מיד לאחר שהשער ייסגר מאחוריכם, החוויה מתחילה – שלווה, הירגעות ואיכות חיים.
אשמח לקבל את פניכם בחיוך ובכוס שתייה מלווה בפירות העונה (חלקם ממש מהגינה) ולאחר מנוחה, אתם מוזמנים להתרווח בג'קוזי הגדול והמפואר.
צל הפקאן, ספא בטבע, מזמין אתכם ליהנות מהנוף, להאזין לציוץ הציפורים ולהתבשם מריחות הפרחים והפירות ופשוט לשכוח מהעולם.
וכמובן, עיקר החוויה, טיפול מרגיע ומחיה בחדר הטיפולים שלכם. מגוון הטיפולים המוצע עשיר ומתאים לכל אחד ואחת. אני והמטפלות המקצועיות שבחרתי בקפידה נמצאים כאן במיוחד לטפל רק בכם.
ולסיום של זמן איכות מושלם – ישיבה על המרפסת הנעימה עם כוס משקה חם ומבחר עוגיות ביתיות, כשבריזה קלה מנשבת סביב.
זה חלום? דמיון? אנחנו שמחים לבשר כי כל זה קיים וממש כאן לידכם -ספא פרטי, צל הפקאן!
ספא באזור השרון, במרחק נסיעה קצרה מהמרכז הסואן לפינה חמה וקסומה שתמיד תחכה רק לכם.
צל הפקאן פתוח ומקבל מטופלים על פי הזמנה מראש בלבד ושעות הפעילות גמישות ומותאמות לכולם, הספא פתוח גם בשבת, ניתן להזמין גם חבילות ספא בלילה ובסופי שבוע, כמו כן, ניתן להזמין טיפולים ועיסויים מכל המגוון בנפרד מחבילות הספא.
מחכה לארח אתכם!